Haberler

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

Devamı

OKULUMUZ BEYAZ BAYRAK ALAN OKULLAR ARASINDA

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen  BEYAZ BAYRAK projesi kapsamında Kayseri Kültür Merkezinde yapılan törende okulumuz BEYAZ BAYRAK alan okullar arasında yeralmıştır.

Devamı

VARSAT AİLESİNE MİSAFİR OLDUK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, "Aile Ziyaretleri" kapsamında, okulumuz 7.sınıf öğrencisi Merve VARSATı evinde ziyaret ederek,ailesi ile sohbet etti.

Devamı

İNGİLİZCE KRAL VE KRALİÇELER BELLİ OLDU

Devamı

Refika´nın Kızları...Futbol Takımımız Antrenmanda...

Kızlarımız hem sınavlarına hazırlanıyor hemde Şubat ayındaki maçlarına.Şimdiden TEOG sınavlarında ve yapacakları maçlarında başarılar diliyoruz.Çalışmalara tam hız devam.

Devamı

SEÇİM ZAMANI

OKULUMUZ MECLİS BAŞKANINI ARIYOR.

Devamı

10 KASIM

Cumhuriyetimizin kurucusu  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ü  77. ölüm yıl dönümünde sevgi, minnet ve saygıyla anıyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA AŞURE GÜNÜ

Değerler Eğitimi kapsamında, Pozitif Gençlik İzcilik Spor Klubü sponsorluğunda geleceğimizin teminatı  gençlerle Sivil Toplum Kuruluşlarını bir araya getirmek için Aşure Günü etkinliği düzenlenmiştir.

Devamı

TAM ÖĞRENME MATERYAL DAĞITIM TÖRENİ

İl  Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından geçen yıl pilot okullarda uygulamaya konan, kısa adı ‘TÖM’ olan Tam Öğrenme Projesi bu yıl okulumuzda da uygulanmaya başlandı.

Devamı

OKULUMUZDA TİYATRO ETKİNLİĞİ

Vakıflar Genel Müdürlüğü´nün  Vakıf kavramını çocuklara anlatmak amacıyla hazırladığı tek kişilik müzikli çocuk oyunu "Masalcı Vakıf Dede" tiyatrosu Okulumuzda sergilendi

Devamı